DAJ SIĘ UNIEŚĆ BIZNESOWI

Czujesz, że praca dla kogoś to nie jest coś co chcesz robić w życiu? Pewnie od zawsze wiedziałeś, że chcesz realizować swoje własne pasje i marzenia, a może nawet masz już jakiś pomysł…? Jeśli to wszystko prawda, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie! Dzięki “Air it out” dowiesz się jak wcielić swój pomysł na biznes w życie. Będziesz mieć szansę wzięcia udziału w szeregu warsztatów, podczas których zyskasz wiedzę na temat ekonomii, gospodarki oraz przedsiębiorczości. Ale to nie wszystko. Będziesz mógł też zapytać się samych polityków oraz decydentów w sprawie gospodarki, o to jak Polska wspiera młodych przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu. Dodatkowo po zakończonym projekcie otrzymasz międzynarodowy certyfikat Youthpass, który potwierdzi wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz podczas projektu “Air it out”.

GARŚĆ INFORMACJI PRAKTYCZNYCH

“Air it out” to projekt finansowany w ramach programu Erasmus+ i organizowany przez Youth Human Impact. Wydarzenie to będzie miało dwa etapy: pierwszy 1-3 czerwca 2018 r. oraz drugi 18-20 czerwca 2018 r. Podczas pierwszego etapu weźmiesz udział w warsztatach z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości. Natomiast podczas drugiego spotkasz się z politykami z Ministerstwa Rozwoju i poprzez debaty będziesz mógł dowiedzieć wszystkiego na temat strategii naszego państwa dotyczącej wsparcia młodych przedsiębiorców. Udział w projekcie jest bezpłatny, ale uczestnictwo w obu spotkaniach jest obowiązkowe. Na zakończenie obu spotkań otrzymasz certyfikat Youthpass.

JAK APLIKOWAĆ?

To dziecinnie proste! Wystarczy, że znajdziesz znajomego, który tak jak ty ma własny pomysł na siebie. Razem opracujcie plan na biznes i opiszcie go w naszym formularzu rekrutacyjnym, ponieważ do projektu będą rekrutowane dwuosobowe zespoły. To własnie nad tym pomysłem będziecie pracować podczas projektu. Najbardziej kreatywne pomysły zagwarantują wam miejsce w naszym projekcie! Aplikować może cie do 11 maja 2018 r. Ogłoszenie wyników nastąpi drogą mailową 14 maja 2018 r.

Nie zwlekaj, aplikuj!

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.

Koordynator projektu: p.klej@youthhumanimpact.com tel. 509 295 142

Koordynator rekrutacji: a.mosek@youthhumanimpact.com tel. 606 492 610

 

REGULAMIN

FORMULARZ REKRUTACYJNY